Майбутніх фахівців «вирощують» у вищих навчальних закладах. Нова зміна замінить лікарів, вчителів, економістів та представників інших професій. У серіалі «Медфак» мова йде про студентів, які в майбутньому повинні стати хорошими знавцями своєї професії. Люди протягом життя потребують кваліфікованої медичної допомоги, але не завжди отримують. Якісні послуги нададуть тільки справжні професіонали. Хлопці поки що знаходяться на півдорозі до заповітної мети. Вони бояться розчарувати батьків, які покладають великі надії. Персонажі намагаються поповнювати розум необхідними знаннями.

Герої давно перетворилися на дружну команду, яка навіть вступає в словесні перепалки з викладачами, якщо потрібно захистити одного з групи. В голові у товаришів не тільки навчання. Молоді особи переживають любовні історії, сварки, приємні і радісні миті. Університет став місцем єднання. Дружні стосунки між студентами залишаться на роки. Серіал Медфак всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

У третьокурсників залишається небагато часу, щоб насолодитися кожним моментом юності. Після отримання диплома хлопців чекає нове, складне і непередбачуване життя. Чи зможуть всі персонажі пройти марафонську дистанцію?

Режисер: Єгор Крутоголов, Максим Максимюк, Олег Стальчук
В ролях:

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress