Серіал Медики всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Серіал Медики розповість про захопливу історію життя лікаря-хірурга Аліссії (Магдалена Ружчк). Вона молода, амбітна та досить впевнена в собі особа. Зараз дівчина будує успішну кар’єру і сподівається на швидке щасливе заміжжя з коханим хлопцем Кшиштофом (Яцек Коман). Алесся і сама не знає, що вона у своєму житті любить більше — хірургію або Кшиштофа. Але одного разу Кшиштоф зраджує Алиссию. З цього дня заповітна мрія дівчини — стати кращим з кращих фахівців у галузі трансплантології може не здійснитися. Замість того щоб віддаватися депресії через руйнування всіх своїх головних планів Алесся вирішується почати абсолютно нове життя — вона переїжджає в Торунь.

В Торуні Алесся буде працювати в невеликій лікарні під назвою «Коперник». Саме тут у Аліссії з’являється шанс на нову любов, нові досягнення в професійному плані і новий сенс життя. Як і всі подібні серіали, драма «Медики» заснована на реальних медичних історіях, що відбуваються в звичайних польських лікарнях. Ці історії були розказані справжніми лікарями і медсестрами, самими хворими та родичами. Операції в кадрі проводяться на спеціальних манекенах. Серіал Медики всі серії 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Всі дії лікарів максимально наближені до реальних — кадри відео про складні медичні маніпуляції були в обов’язковому порядку проконсультовані справжніми лікарями на вірогідність подій.

Режисер: Філіп Зыльбер
В ролях: Магдалена Ружчка, Данута Стенка, Катажина Буякевич, Яцек Коман, Агнешка Вендлоха, Войцех Жилінський, Шимон Бобровскі, Марцін Перхучь, Петро Полк, Адам Цівка


загрузка...