Серіал Мені дуже шкода 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Молода дівчина займається написанням гумористичних сценаріїв. Її тексти можуть стати в нагоді як на будь корпоратив, так і для сценаріїв якогось комедійного серіалу. Як автор, вона затребувана, але це не означає, що у неї є все для того, щоб бути кращою в своєму роді. Безпосередність дівчини допомагає їй засвітитися в колах вищого суспільства. На неї звертають увагу і намагаються зрозуміти, що саме змусить її бути такою? Немов дитина, вона заперечує весь негатив і намагається мислити лише позитивно. Ця позитивна риса може вийти їй боком, адже не в кожній ситуації доречно радіти життю, не розуміючи всю суть того, що відбувається.

Виступаючи іноді в ролі неадекватної людини, героїня себе сильно компрометує. У цьому вся її життя. На контрасті вона звикла існувати і творити. Інакше де ж їй ще черпати натхнення від своєї творчості? Зрозуміти, що саме з нею відбувається, їй складно. Хоча б тому, що героїня категорично не збирається дорослішати. Як бути далі, вона теж не знає.

Весь її світ – це заперечення зовнішніх факторів життя. А що буде, якщо рожеві окуляри раптом розіб’ються? Буде новий сценарій! У разі героїні це цілком ймовірно. Серіал Мені дуже шкода 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Рейчел Голденберг, Дейл Штерн
Актори: Том Еверетт Скотт, Олівія Петруччи, Джейсон Манцукас, Андреа Севідж, Кеті Бейкер, Джуді Грір, Ліндон Сміт, Гері Ентоні Вільямс, Тедді Блум, Ейлін Бердок


загрузка...