Як розказано в серіалі «Мені ніяково» головною героїнею серіалу є дівчина на ім’я Емет. Вона всіляко намагається бути ідеальною в усіх відношеннях. Героїня планує стати кращою начальницею, незамінною дружиною, чудовою матір’ю, і чудовим соціальним співробітником. Але, на жаль, у всіх її починаннях з’являються неприємності, що заважають дівчині прийти до ідеального способу життя. Перебуваючи на робочому місці, Емет завжди приділяє величезну увагу робочим моментам і особливо кар’єрному зростанню. Однак, перебуваючи на роботі, вона не забуває про свою сім’ю, яку вона дуже любить.

Крім цього, вона завжди проявляється повага і винахідливість серед своїх колег і полагоджених. Природно невід’ємною завданням героїні є стати ідеальною супутницею життя для свого обранця. Діти головної героїні ніколи не бачили свою маму в неврівноваженому стані. Вона завжди спокійно і лояльно пояснювалася з сином і дочкою, і готова завжди прийти на допомогу. Загалом, репутація жінки на високому рівні скрізь. Але в сучасному світі, підтримувати ідеальний спосіб життя не легко, особливо це практично не здійсненно для жіночої половини населення. Серіал Мені ніяково 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Найчастіше головна героїня стикається з низкою неприємностей, що виникають в її повсякденному житті. Вона дуже побоюється того, що непередбачені обставини можуть порушити звичний життєвий статут, і бездоганно чисту репутацію.

Режисер: Джулі Енн Робінсон
Актори: Сарайю Блю, Пол Адельштейн, Ейслінг Беа, Rahm Braslaw, Джеймс Баклі, Зак Черрі, Чіп Чінер, Едвард Джеймс Гейдж, Башир Гавріел, Брайан Джордж

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress