Не кожному викладачеві вдається достукатися до своїх студентів, тоді його навчання відбувається даремно. Цей персонаж був найкращим викладачем, який зумів підібрати потрібний ключик до підопічних. Мерлі постійно вдосконалює методи роботи. Він витрачає багато сил, щоб якісно її виконувати. Наставник домігся повної довіри у учнів. Вони розкривають перед учителем потаємні почуття і емоції.

Викладач сам вчиться у них. Філософія подобається простим студентам, хоча предмет виглядає непростим. З таким незвичайним наставником їм легко засвоювати навіть найважчий матеріал. Головному герою подобається його робота, адже він домагається непоганих результатів. Студенти вчаться на його заняттях мислити вільно. Як приклади викладач не призводить книжкові приклади, а розповідає реальні історії, які відбувалися з ним або його знайомими. Саме в них закладені життєві мудрості. Він закликає студентів не повторювати помилок інших людей. З такими знаннями студенти можуть сміливо дивитися в найближче майбутнє, в якому повно несправедливості.

Своєрідний підхід до занять зробив героя одним з найпопулярніших викладачів у великому ВУЗі… Серіал Мерлі 2 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Едуард Кортес, Менна Фіте
В ролях: Франсеск Орелья, Девід Соланс, Пере Понсе, Anna Maria Barbany, Березня Марко, Карлос Куевас, Кандела Антон, Альберт Баро, Elisabet Casanovas, Júlia Creus

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress