загрузка...


Основною проблемою всіх молодих людей, та й тих, хто постарше, зазвичай є невміння поглянути на свої труднощі з боку. Мало хто володіє нестандартним мисленням, яке може подарувати нам несподівані і оригінальні рішення проблем. Головний герой комедійної драми іспанця Ектора Лосано – благовидний літній професор філософії в одній з середніх шкіл Барселони. Багатовікова мудрість, тепла любов до своєї сім’ї та учням, легкість і витонченість рішень і вміння дивитися на будь-яку ситуацію з різних точок зору – персонаж актора Франсеско Орелья вийшов живим і колоритним, ставши справжнім наставником для сучасних молодих людей.

Товариство підлітків, постійно зіштовхуються з усіма принадами юності, їх біди, проблеми, любов і дружба, ненависть, суперництво і відносини всередині колективу – це те, що оточує поважного професора. Але учні його обожнюють, адже він вчить їх мислити, знаходячи несподівані рішення і вирішуючи будь-які конфлікти.

Кожен епізод показує життя вчителя вдома і в контексті спілкування з оточуючими його на роботі колегами та учнями. Серіал Мерлі 3 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Едуард Кортес, Менна Фіте
Актори: Франсеск Орелья, Девід Соланс, Пере Понсе, Anna Maria Barbany, Березня Марко, Карлос Куевас, Кандела Антон, Альберт Баро, Elisabet Casanovas, Júlia Creus

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress