загрузка...


Серіал «Мертві, як я» – це драма з нотками комедії, яка розповідає про похмурих жнецах і їх роботі. Джорджія Lass була звичайною вісімнадцятирічної дівчиною. Вона кинула коледж і жила з батьками і молодшою сестрою Реджі. Джорджія не знала, чого хоче від життя, але їй потрібна була хоч якась робота. І тоді вона влаштувалася в звичайну контору сортувати документи. Але в перший же робочий день трапилося нещастя: Джорджію вбило сидінням від туалету з космічної станції «Мир». Дівчина думала, що на цьому все, але це виявилося лише початком. Тепер Джорджія стала похмурим женцем – збирачем душ.

Для неї це незрозуміло і дико і все ж необхідно змиритися з новою життям «живого мерця». Тепер Джорджія стала частиною команди, яка забирає душі у людей, яким судилося загинути насильницькою смертю або з-за нещасного випадку, аварії. Кожен день вона отримує від Руфа, ватажка групи, стікер з ім’ям майбутнього небіжчика, місцем і часом його смерті. Дівчині складно змиритися з таким порядком речей, вона намагається змінити долю майбутніх мерців.

Але чи так це просто? І чи зможе Джорджія змінити щось? Або ж їй доведеться змиритися зі своєю новою роллю і життям? Серіал Мертві, як я 1-2 сезон (2003) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Девід Гроссман, Джеймс Вітмор мл, Пітер Лоэр
В ролях: Еллен Муф, Менді Пэтинкин, Жасмин Гай, Каллум Блу, Лора Харріс, Брітт МакКиллип, Крістін Уиллз, Сінтія Стівенсон, Талія Рейнджер, Крістал Даль

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress