Дії сюжетної лінії припадають на епоху, в якій жили війни вікінги, які не знають страху і постійно готові здійснювати будь-які героїчні вчинки в ім’я свого народу. Розгортаються події в період восьмого і дванадцятого століття, на самій півночі європи. Місцеві жителі одного з поселень країни, живуть, здавалося б своєрідною життям. Постійно перебуваючи в холоді і голоді, вони тримаються досить оптимістично і треба віддати їм належне у цій ситуації. Люди постійним чином конфліктують не тільки з чужоземцями які прийшли до них в мирних цілях, але і між собою в принципі.

До речі чужинців вони особливо не шанують по тій самій причині, що саме вони часто здійснюють набіги на їхні поселення. З цієї причини багатьом і доводиться брати в руки меч і вирішити своє власне правосуддя. На подвір’ї його кінцівка, сімсот дев’яностий рік. У центрі уваги опиняються скандинави, які переживають суворі зими і намагаються боротися з сусідами, які хочуть стерти з лиця землі їх села. Однак і всередині племен вікінгів протікає своя війна. Боротьба за владу виявляється запеклою. Брати змагаються за право бути правителями невеликого поселення.

Їх протистояння перетворюється у відкритий конфлікт, який закінчується кровопролиттям і жорстокістю. Чим обернеться ця міжусобиця для вікінгів? Серіал Мешканці півночі 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джонас Торгерсен
Актори: Каре Конраді, Нільс Йорген Каалстад, Сильї Торп, Тронд Фауса Аурвааг, YOйстейн Мартінсен, Йон YOігарден, Маріан Саастад Оттесен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress