Вашій увазі надано фільм українського виробництва під назвою «Метелики». По суті це історія любові, яка почалася між солдатом Пашею і випускниця середньої школи Алею. В цей самий час відбувається найбільша глобальна техногенна катастрофа за історію України. Справа в тому, що на Чорнобильській АЕС сталася аварія. Волею долі Паші і Альо судилося зустрінеться в 1986 році в місті Прип’ять. Ці вдвічі молодих людей немов метелики, які летять на світло, вони рухаються на зустріч один до одного, до своєї любові до свого щастя. Вони закохані, а коли людина щиро закоханий, він не помічає, що відбувається навколо.

Картина розповідає виключно про кохання, хоч ми всі прекрасно знаємо, що відбувалося в Чорнобилі в 86 році. Це воістину масштабна трагедія, про яку говорив весь світ. Але закоханим було абсолютно наплювати, що відбувається в світі, тому що вони люблять один одного і не помічають того, що відбувається. Вони молоді, дівчині зовсім недавно стукнуло сімнадцять років, та й хлопець зовсім недавно став повнолітнім. Доля звела цих двох для того щоб вони могли зрозуміти що не можуть жити один без одного. Серіал Метелики 1 сезон (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Напевно, ніхто в світі не зрозуміє цю закохану пару за те, що вони не звертають ніякої уваги на глобальне пригода. Цій парі точно невідомі способи усунення аварії. Тому на ситуацію вони вплинути ніяк не можуть.

Режисер: Віталій Воробйов
В ролях: Юрій Борисов, Марія Поезжаева, Євгенія Лоза, Андрій Казаков, Юрій Назаров, Юлія Рутберг, Артем Ткаченко, Максим Заусалін, Тимур Боканча, Олег Примогенов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress