Серіал про історію відносин між викладачем акторської майстерності Сенді Комінскі і його агентом Норманом, який зіграв важливу роль в житті кіномайстра. Раніше Комински був надзвичайно популярним актором, його виступи супроводжувалися величезним успіхом, але в силу віку йому довелося покинути сцену. Затребуваний він виявився як вихователь молодих талантів. Втім, величезних результатів талановитий викладач домагається навіть при роботі зі студентами середньої руки.

На курс до нього важко записатися, перш потрібно дочекатися своєї черги. На очах студентів Комінські виглядає спокійною і чуйною людиною, здатною спокійно і докладно розібратися в ситуації і дати цінну пораду, і лише після завершення робочого дня проявляється справжня натура нашого героя. Серіал Метод Комінскі 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ніхто зі студентів не знає, що їх наставник насправді дратівливий і нестерпний людина, постійно незадоволений собою і оточуючими, і лише вірний Норман здатний спокійно переносити всі витівки літньої людини.

Режисер: Бет МакКарті-Міллер, Чак Лоррі, Дональд Питри
Актори: Майкл Дуглас, Алан Аркін, Сара Бейкер, Ненсі Тревіс, Дженна Лінг, Кейсі Томас Браун, Ешлі Латроп

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress