Серіал Метод Комінскі 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головних героїв у кількості 2 осіб раптово наздогнала старість. Сенді в минулому працював викладачем акторської майстерності, він ніколи не замислювався про старість в майбутньому, яка його очікує. Незабаром, озирнувшись на свої роки творчості і розпусти, Сенді усвідомив, що залишився абсолютно один. У нього немає друзів і знайомих, немає сім’ї і коханої жінки, з якою можна дожити останні дні свого життя. Однак Сенді ще не збирається помирати, він зустрів колишнього приятеля, з якого в минулому намагався зробити великого актора.

Даним персонажем виявився чоловік на ім’я Норман. Він попросив головного героя відправитися разом з ним в дорогу і попрощатися з його близькою рідною людиною. Коли Сенді і Норман прибули до жінки, що знаходиться на смертному одрі, то дана персона попросила Сенді не кидати Нормана в щоб то не стало.

Незабаром головні герої вирішують згадати свою дружбу і відправитися в подорож по країні, адже багато чого вони ще не бачили. Серіал Метод Комінскі 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Бет МакКарті-Міллер, Чак Лоррі, Дональд Питри
Актори: Майкл Дуглас, Алан Аркін, Сара Бейкер, Ненсі Тревіс, Дженна Лінг, Кейсі Томас Браун, Ешлі Латроп


загрузка...