Серіал Методом проб та помилок 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сполучені Штати. Південна Каліфорнія. Тут довелося тимчасово влаштуватися Джошу Сігалу, молодому, але подає великі надії юриста. У головного героя поки що немає достатнього досвіду. Йому доводиться використовувати «Методом проб та помилок», займаючись непростою справою. Ситуація, в якій опинився підзахисний Джоша, складна навіть для маститих адвокатів, які зуміли виграти не один судовий процес. Сігалу багато разів важче, доводиться працювати в незнайомому місті, без найменшої надії на сприяння місцевих жителів. Новачкові в юриспруденції доводиться стикатися з численними перешкодами.

Професор літератури висунуті звинувачення у тяжкому злочині. Чоловік підозрюється у вбивстві дружини. Хоча підзахисний Джоша усіма силами намагається довести власну невинність, у прокурора іншу думку з цього приводу. Досить несподіваним виглядає та обставина, що професора вважає винним більшість городян. Очевидно, у них є вагомі причини. Серіал Методом проб та помилок 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Сігали поступово, крок за кроком намагається проаналізувати наявні факти. Йому доводиться по крихтах відтворювати останні місяці життя підзахисного. У певні моменти навіть у адвоката виникають сумніви.

Режисер: Джеффрі Блітц
Актори: Ніколас Д’Агосто, Афшин Оляі, Джейма Мейс, AJ Achinger, Джон Літгоу, Джейсон Боггс, Боб Гантон, Клінт Калп, Дель Хантер-Уайт, Стівен Бойєр


загрузка...