Коли на дворі стояв 2014 рік, то в Бразилії стався гучний скандал. Події фільму будуть розвиватися навколо державних організацій, які були навчені всім правилам корупції. Один нафтових магнатів вирішив зробити відкат і в результаті цього він зміг отримати на свій власний рахунок дуже велику суму грошей. Незабаром про це стало відомо громадськості і вона стала вимагати провести розслідування по даному обставині. В той момент вся політична система була зруйнована і тоді почалися кардинальні зміни.

Через проколу одного з підприємств, стали проводитися постійні перевірки з іншим організаціям, які тільки могли підозрювати у шахрайстві. В цей скандал потрапили не тільки державні організація, але й навіть приватні. Стала спливати багатомільярдна сума і з цієї причини підприємці стали сильно переживати за свободу, а також життя. Незважаючи на те, що вони намагалися відкупитися, було вже занадто пізно, так як механізм виявився запущений. Роберто Абрахам створив незвичайну схему за допомогою якої можна було відмивати гроші.

Співробітникам правоохоронних органів стало відомо, що цей чоловік вже тривалий час провертав мільярдні розкрадання. Тільки чоловік весь цей час працював не один, він зміг створити цілу організацію. Серіал Механізм 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Феліпе Прадо, Жозе Паділья, Маркус Прадо
В ролях: Селтон Меллу, Кароліні Образ, Алессандра Колаццанти, Енріке Діас, Джонатан Хаагенсен, Леонардо Медейрос, Отто Жуніор, Сюзана Рібейро, Антоніо Сабойа, Тейлор

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress