загрузка...


Коли спадкоємцю виповнилося 6 років, його батько султан Мурад II призначив сина правителем Маніси — однієї з провінцій Османської імперії. Через шість років султан зрікся престолу на користь сина і вже підлітком Мехмед став султаном Великої Порти. Через низку труднощів і складнощів у зовнішній і внутрішній політиці імперії, Мурад II був змушений повернутися на трон, але через сім років він помер і Мехмед уже вдруге знову став султаном.

Вороги Османської імперії недооцінили молодого правителя — незважаючи на те, що країна вела війну відразу на декількох напрямках, за короткий термін Мехмеду II вдалося нанести ряд нищівних поразок Караманіди, угорцям і венецианцам, а також захопити столицю Візантії — місто Константинополь, який він зробив своєю столицею , забезпечивши собі повний контроль над Малою Азією. Довгий час Константинополь вважався неприступним, навіть незважаючи на те, що від колишньої величі Візантії не залишилося і сліду. Найпотужніші фортифікаційні укріплення, в тому числі і стіна Феодосія, захищена бухта і великий загін захисників фортеці — все це не давало можливості на швидку перемогу.

Турецькому війську, оснащеному найсучаснішою на той час артилерією, знадобилося майже два місяці, щоб оволодіти містом. Серіал Мехмед Фатіх. Завойовник світу 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Алтан Донмез
Актори: Кенан Імірзалиоглу, Четін Текіндор, Гюркан Угун, Метін Акпинар, Алтан Еркеклі, Ертан Сабан, Бурак Тамдоган, Фунда Ерйігіт, Серкан Кескин

загрузка...