Серіал Ми – такі всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Перед вами турецька адаптація відомого американського серіалу, який є сам по собі ремейком британського проекту «Бесстыдники». В центрі уваги виявляється проста стамбулькая сім’я, у якої справи йдуть не кращим чином. Всі будинки дуже і дуже погано. Батько абсолютно безвідповідально себе веде, напиваючись кожен день. За порядком в домі і дітьми стежить старша сестра по імені Филиз. Їй доводиться робити все, щоб встигати стежити за господарством доглядати за маленькими дітьми, вчитися, працювати і вести особисте життя. На останню зовсім не вистачає часу. Головна героїня відчуває величезні труднощі у побудові особистого життя.

А сімейка у неї, як на підбір, божевільна. Тут вам і хлопець, який зовсім відірвався від соціуму, тут брат, у якого проявляються гомосексуальні схильності, молодша сестра, яка страждає від зіркової хвороби, готова піти на все заради слави,а також багато інших представників родини, які потребують опіки і підтримки. Серіал Ми – такі всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Здається, що сім’ї загрожує цілковитий розвал, поки батько десь пиячить, а мати неясно де знаходиться. Допомогти Филиз викликається Дженгіз — місцевий поліцейський, який закоханий у дівчину.

Режисер: Сердар Гезелекли
Актори: Хазал Кая, Бурак Деніз, Реха Озджан, Несрін Джавадзаде, Ягизджан Коньяли, Тішать Уйгур, Пінар Торі, Беркай Акін, Еврім Доган, Ісмаїл Карагез


загрузка...