Серіал Милі ошуканки 7 сезон (2010) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Серіал Милі ошуканки 7 сезон розповідає про компанії молоденьких, чарівних дівчат. Вона давні приятельки, які звикли ділитися один з одним сокровенними таємницями, мріями і проблемами. З вигляду вони досить скромні, гарні й чудово виховані леді, кожну з яких можна сміливо привести в приклад, як зразок порядності і благочестя. Однак трапилася з ними неприємна історія. Одна з приятельок несподівано зникає. Елісон нікого не попереджала про свій від’їзд, а тому через деякий час дівчата серйозно занепокоїлися відсутністю подружки. Після звернення в поліцію починаються її активні пошуки.

Проте вони принесли очікуваних, позитивних результатів. Невідомо в якому напрямку зникла одна з приятельок. Та й взагалі жива вона, чи стала жертвою якогось маніяка, випадкового вбивці. Ще більше загострюється ситуація, коли кожна з подруг починає отримувати якісь дивні повідомлення від незнайомця, що називається себе «А». Серіал Милі ошуканки 7 сезон (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Він розкриває самі несподівані секрети дівчат, які були присвячені тільки вони самі, а багато з них можуть навіть скомпрометувати їх. Цей же незнайомець повідомляє, що йому відомо про місцезнаходження їх приятельки Елісон.

Режисер: Норман Баклі, Рон Лаґомарсіно, Чад Лоу
В ролях: Ешлі Бенсон, Люсі Хейл, Тройэн Евері Беллісаріо, Шей Мітчелл, Саша Пітерс, Йен Хардінг, Джанел Перріш, Лора Лейтон, Тайлер Блекберн, Кіген Аллен


загрузка...