Активні відносини між групою чоловіків і жінок, які проживають в Бостоні, виникли давно і збереглися, незважаючи на складності, несподіванки, протиріччя. Міцній дружбі не перешкоджали відмінності у віці, рівні достатку, національної та релігійної приналежності. Одним приятелям вже вдалося стати успішними у фінансовому плані і особистому житті людьми. Інші друзі перебували в пошуках, прагнули вирішити проблеми, намагалися подолати складнощі. У компанії склалося стійке уявлення про цінності. Так тривало до тих пір, поки раптово не відійшов у світ інший один з друзів. Смерть чоловіка змусила всіх задуматися про сенс життя.

Лише тепер вони зрозуміли, наскільки мізерними насправді є матеріальні блага. Одні з них готові на все, лише б зберегти свої відносини, інші прагнуть досягти успіху в кар’єрі, забуваючи про особисте життя, а треті і зовсім досягли бажаних висот у житті, але при цьому не отримали належного задоволення.

Їх життя стоїть на місці до тих пір, поки один з головних героїв не відходить в інший світ. Це стало свого роду тим поштовхом, імпульсом, якого їм не вистачало для руху вперед. Серіал Мільйон дрібниць 2 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джеймс Гріффітс, Річард Дж. Льюїс, Зинга Стюарт
Актори: Девід Джінтолі, Ліззі Грін, Романі Малко, Еллісон Міллер, Джеймс Родэй ,Стефані Зостак, Христина Моусес, Чэнс Хурстфилд, Рон Лівінгстон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress