Чоловік на ім’я Чак Родс працював прокурором в місті Нью-Йорку. Головний герой прославився своїми розслідуваннями і численними справами за особливою розкриття. Чак любив доводити справу до кінця, тому з кожною особистістю, якою він зустрічався, Чак проводив особливий допит з пристрастю. Чоловік поважав співробітників, але міг бути впевненим тільки у власних силах. Одного разу йому принесли важлива справа, за яким стоять мільярди доларів. Для того, щоб почати розслідування Чак повинен повністю вивчити свою жертву.

Ним виявився Боббі Аксельдов — людина, здатний з невеликої кількості грошей зробити кілька сотень тисяч доларів. Боббі є справжнім фінансовим генієм, який вміє робити гроші з повітря. Але в основному їй доводиться порушувати закон і проводити афери, щоб його геніальні плани могли спрацювати в необхідне русло. Чак вимагає зупинитися Боббі, поки той не загримів за ґрати. Але загрози тільки надають пікантності роботі Боббі, і він продовжує планувати підступність щодо чесного цивільного народу.

Бізнесмен натерти завершити свій план, але настирний прокурор не дає йому проходу і продовжує дошкуляти на вулицях міста та в місцевих закладах головного героя. Серіал Мільярди 4 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Колін Баксі, Джон Дав
В ролях: Деміен Льюїс, Пол Джаматті, Меггі Сіфф, Малин Акерман, Тобі Леонард Мур, Девід Костабайл, Кондола Рашад, Деніел К. Ісаак, Ден Содер, Келлі АуКойн

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress