Головна героїня сюжету «Міраж» встигла пережити страшну трагедію, опинившись жертвою ДТП, під час поїздки за місто. Доктора багато місяців боролися за життя дівчини, врятувати нещасну допомогло проведення і професіоналізм лікарів, підкріплений завзятістю і знаннями. Травми, отримані при аварії, зовсім не були поєднані з продовженням життя, але молоденький хірург виявив вищий пілотаж вміння, витягнувши постраждалу з того світу. Коли дівчина прокинулася, вона відчула зміни, але відчути природу змін поки не могла. Тільки повна невпізнання людей, які стверджують про свої родинні стосунки, сильно насторожувала ще зовсім слабку пацієнтку.

Доктора не могли обнадіяти чоловіка і батьків точною датою, коли молода жінка почне дізнаватися близьких людей, ніж вводили їх в стан відвертого відчаю. Хоча всі були раді воскресінню рідної людини, втрата пам’яті сильно насторожувала, свідчачи про незворотність внутрішніх процесів, особливо постраждалій психіці. Найдивнішим для панянки було відчуття присутності в іншій реальності. Тільки, засинаючи, вона відчувала безпеку від оточення чоловіка і родичів, а прокидаючись, знову відчувала повну відчуженість, марно вдивляючись в обличчя зовсім чужих людей. Серіал Міраж (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Пояснити подібне було неможливо, лікарі губилися, перебираючи здогадки, а сама леді втрачала грань між сном і реальністю, що тільки більше віддаляло її від колишнього оточення, вибудовуючи нездоланний бар’єр, заплутуючи.

Режисер: Антон Гойда
В ролях: Катерина Рябова, Дмитро Пчела, Артемій Єгоров, Ірина Бондаренко, Анастасія Цимбалару, Дар’я Петрожицька, Геннадій Попенко, Дар’я Єгоркіна

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress