Сучасний світ сповнений насильства і спраги влади з боку політиків та інших урядових органів. Але крім даних персонажів існують особистості, які створили кримінальний світ і керують їм з власної волі. Один з великих лідерів кримінального угруповання тривалий час займається постачанням зброї і нелегальним продажем наркотичних засобів. Даний персонаж нікого не пускав за свій трон для управління кримінальною імперією, але у нього підростає син на ім’я Мунна Тріпаті, який вже тривалий час жадає зайняти місце свого батька.

Лідер криміналу вважає, що його син не здатний правильно і відповідально керувати всім тим, що створив головний герой. Мунна ненавидить за це свого батька і сподівається, що рідна людина скоро відправиться в інший світ, після чого не буде можливості управління інших спадкоємців, крім нього самого.

Мунна виконує ряд вказівок свого батька, і завжди у нього не виходить робити ідеально всі завдання, що ще більше пригнічує родича. Серіал Мірзапур 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Міхір Десаї, Каран Аншуман, Гурмміт Сингх
Актори: Шиба Чадха, Шаджі Чаудхари, Расіка Дага, Алі Фазал, Харшіта Гаур, Кулбхушан Харбанда, Вікрант Мессі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress