Серіал Міст 4 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Орезунд-це міст, що з’єднує дві великі країни: Швецію і Данію. У цьому місці практично ніколи не гасне світло. Несподіване його виключення свідчило про непередбачені обставини. Працівники швидко відреагували на цю ситуацію і світло знову загорівся. Однак з його включенням було виявлено тіло незнайомої жінки. Голова дами перебувала на території Швеції, а тіло на боці Данії. Це говорило про те, що розслідування будуть вести відразу дві держави. Перша країна відправляє на розслідування справи поліцейського Саргу Норен. Жінка впевнена, що їй вдасться викрити злочинця, адже голова належить політичному діячеві країни.

Датська сторона доручила справу відомого детективу Мартіну Роді, який повинен буде зрозуміти, чому на мосту виявилося тіло дівчини легкої поведінки. Чоловік не особливо утворився цьому. Останнім часом герой займається розкриттям великої кількості злочинів, і всі вони досить заплутані. Серіал Міст 4 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Отримання ще однієї важкої справи його трохи засмутило. Персонажам належить працювати в парі, щоб розслідування виявилося результативним. Спільними зусиллями досвідчені правоохоронці зможуть розібратися, куди поділося голова повії і тулуб відомого політика.

Режисер: Хенрік Георгссон, Румле Хаммерих, Шарлотта Зилинг
Актори: Софія Хелін, Рафаель Петтерссон, Даг Малмберг, Sarah Boberg, Rebecka Barkland, Кім Бодня, Пак Шарбау, Ларс Сімонсен, Henrik Lundström, Туре Ліндхардт


загрузка...