Тямущий персонаж — дуже забавний і смішний, примудряється потрапляти в безглузді ситуації. Ще смішніше викручується з них. Звичайне і побутове подія для нього привід повеселитися і розвеселити оточуючих. Навіть звичайний похід в магазин за продуктами може звернутися в ціле комічне шоу. Кіно дуже підійде для затишного, сімейного перегляду будинку, а також допоможе розслабитися і посміятися від душі.Не дарма автор цього проекту заслуговує стати на п’єдестал гумору поруч з Чарлі Чапліном. Фільм буквально охопила світову популярність в 90-х. Адже не дарма ж, після прем’єри був такий ажіотаж на материальчик і героя.

Кінофільм подарував нам ще й геніального актора Роуена Аткінсона виконав химерного одного Біна. Це проста, абсолютно не напружує комедія, злегка дурна, але, незважаючи на це, розслаблююча. В основі класичний сюжет про маленькому незграбному людину, яка тільки те й робить, що потрапляє в незручні і комічні ситуації. Природно, що головний герой вибирає безглуздий, а значить нестандартний вихід. У серіалі відсутня смуток, сатира, як у маленької людини Чапліна.

Містер Бін – це незвичайна особистість, яка все може перетворити в незвичайне шоу. А головне, що «все» включає в себе обід, паркування автомобіля, купання в басейні. Серіал Містер Бін 1 сезон (1990) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олексій Алексєєв, Richard Purdum, Міклош Варга
В ролях: Роуен Еткінсон, Тедді, Гарі Мартін, Матильда Циглер, Селлі Грейс, Джон Гловер, Енн Рейтел, Лорен Бочар, Thomas H. Beattie, Сьюзі Блейк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress