Серіал Містер Сонячне Світло 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Для героя цієї історії, дитинство його було не найкращим. Він втратив власних батьків і будучи дитиною в 1871-му році, потрапив на корабель, що пливе в Америку. Безумовно, хлопець не міг сподіватися навіть на хороший результат його подорожі, але очевидно, доля була на боці хлопчика. Його виховали і виростили як американця по всім можливим традицій і порядків. Подорослішавши, герой став військовим, цілком зразковим молодим хлопцем і невдовзі, йому належало цікаву подорож. Вперше за все життя, він відправився на власну батьківщину в Японію. Саме тут, багато років тому, він втратив все.

Звичайно ж, поїздка, як і годиться, піднесе несподівані сюрпризи. Насамперед він зрозуміє, наскільки шкодує про власний відплиття з цієї країни, безліч років тому. Подібна поїздка, стане справжньою пригодою і випробуванням, особливим для його почуттів. Так складеться, що хлопець зустріне місцеву дівчину, спадкоємицю дуже багатого і знатного роду. Безумовно, вона не може бути парою, простому військовому. Всі місцеві порядки, такого не допустять.

Ось тільки для любові подібне, виявляється не настільки важливим фактом. Любов судячи з дій молодого солдата, здатна на все. Серіал Містер Сонячне Світло 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Лі Ин-пліч
Актори: Лі Бен хон, Кім Тхе-ри, Ю Ен-сік, Пен Е-хан, Кім Мін-джон, Чо У-джин, Кім Бен-чхоль, Чхве Му-сон, Хо Джон-ин, Чхве Джин-хо


загрузка...