Серіал Містер Хутен і Леді (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Олександра Діана Елізабет Лінда-Паркер — справжня леді, спрагла нескінченних мандрівок і подорожей по світу, але замість цього життя змушує її сидіти в нудному кабінеті музею і складати бюджет на найближчий період, грунтуючись на прогнозах рентабельності. В один прекрасний момент терпінню нашої героїні приходить кінець, і на одному із зібрань дівчина голосно заявляє, що в зв’язку з майбутньою виставкою, де будуть присутні члени королівської сім’ї, вона хотіла б відправитися в самі нетрі амазонських джунглів, щоб відшукати там останню стоянку видатного британського мандрівника Персі Фосетта.

Свого часу відважний мандрівник відправився туди на пошуки золотого міста, так званої головної мети «Z», але так і не повернувся. Мотивуючи свої слова тим, що їй вдасться завершити розпочате Фосетт справу і відшукати стародавні артефакти, з яких можна буде скласти унікальну композицію, здатну вразити таких значущих для майбутнього фінансування гостей, наша героїня переконує членів ради дати їй єдиний, але такий необхідний шанс. Здавалося б, що може піти не так? Але лише через три тижні Олександра була вже в самій глушині амазонських джунглів у вельми негостинної компанії аборигенів з племені Хіруті.

Ось так би й закінчилося недовгу подорож спраглої великих відкриттів красуні, якби через безглузду випадковість поруч з нею не виявився шахраюватий шукач пригод. Серіал Містер Хутен і Леді (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Колін Тіг
В ролях: Майкл Лендіс, Офелія Ловібонд, Шон Паркес, Джессіка Хайнс, Джонатан Бейлі, Стевель Марк, Джейн Сеймур, Хені Босман, Кірстон Верейнг, Daniel Samaai і інші


загрузка...