Бостон, один з найстаріших міст США, чия історія наповнена безліччю великих подій. Сюжет кримінальної драми розгортається в 90-ті роки минулого століття, коли місто переживав не найкращі часи: розгул організованої злочинності, повсюдна корупція та расова напруженість. Пізніше сталося те, що тепер називають «бостонським дивом», громадянське суспільство змогло очиститися і переродитися. Творці серіалу постаралися переосмислити і показати це важливе явище, через вигаданих персонажів. Почалося все з приходом Декорси Уорда, нового окружного прокурора родом з нью-йоркського Брукліна.

Він сповнений рішучості, покласти край усталеним порядками і почати хрестовий похід проти корумпованих чиновників, банд і злочинців у всіх соціальних прошарках. Щоб упоратися з поставленим завданням, він намагається залучити до роботи нечистого на руку, але користується великою повагою колег агента ФБР Джекі Роудса. Угода сумнівна, але Уорд сподівається, що вона допоможе йому знайти і знешкодити особливо небезпечних грабіжників, що займаються нальотами на інкасаторські бронемашини.

Те, що починалося, як боязка спроба домогтися справедливості і верховенства закону, незабаром назавжди змінить міську правоохоронну систему і тих, хто в ній працює. Серіал Місто на пагорбі 1 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Майкл Куеста, Гевін О’коннор
Актори: Джин Аморозо, Кевін Бейкон, Лорен Е. Бенкс, Джон Дж. Бурк, Оуен Бурк, Софія Енн Карузо, Кайла Колфілд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress