Серіал Молоді американці 1 сезон (2000) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У серіалі «Молоді американці» в житті Уїлла Крадски розпочався новий етап, коли він став членом Академії Роулі. Хлопець зі звичайної робочої сім’ї навіть не мріяв про можливості навчатися в престижній школі-інтернаті, яка є його єдиним шансом позбутися опіки роздратованого батька і вибитися зі злиднів. У навчальному закладі він знайомиться з новими людьми, які мають зовсім різні ідеали, погляди та інтереси. Життя молодих американських студентів сповнена несподіваних сюрпризів, але далеко не завжди приємних.

Талановитий юнак намагається подолати свої дитячі комплекси і показати однокурсникам, що він заслуговує їхньої поваги. Хлопець важко переживає поразки, і щиро радіє успіхам, якими маленькими вони б не були. В елітній академії Уїлл не тільки знайде вірних друзів, але і зустріти свою першу любов, дізнається гіркоту зради і відчай нездійсненних надій.

Але незважаючи на все, молода людина вірить у свою удачу, і з гідністю зустрічає всі випробування, сприймаючи їх як цінні життєві уроки. Серіал Молоді американці 1 сезон (2000) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Джеймс Вітмор мл, Мел Дэмски, Перрі Ленг
В ролях: Кейт Босворт, Марк Фамиглетти, Кетрін Менниг, Родні Скотт, Ієн Сомерхолдер, Ед Куінн, Бенжамін Грэвитт, Райлі Дж. Ніл, Метт Зукри, Дебора Хэзлет


загрузка...