У майбутньому головний герой на ім’я Шелдон Купер стане видатним вченим фізиком, експерименти і винаходи якого всіх змусять здивуватися і повірити в чудеса. Але саме дорослішання хлопця нікому не було відомо. Маленький хлопчик пішов до школи не як всі інші діти, він вступив у ранньому віці в старший клас, де навчалися підлітки. Шелдона сприйняли як дивного хлопця, який постійно доводить, що він розумніший за всіх. Через постійні правильні висловлювання хлопчика не злюбили. Навіть викладачі, які раніше захоплювалися аналітичним розумом і кмітливістю учня, незабаром зненавиділи Купера за його нескінченну чесність, викликає неприємні наслідки.

Шелдон хотів знайти друзів, але кожна його спроба перетворювалася на нерозуміння з боку оточуючих. Тому найближчим другом і підтримкою хлопцю була мама. Однак багато цікавих моментів траплялося в житті героя, які змушували його вигадувати різні експерименти і відчувати їх на своїх сусідах.

І хоч його не сприймали підлітки, Купер знав, як розвеселити себе і оточуючих, які незабаром усвідомили свою помилку і напрошувалися в друзі до умнейшему хлопчикові в світі. Серіал Молодий Шелдон / Юність Шелдона 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Ховард Дойч, Майкл Цинберг, Марк Сендроуски
Актори: Ієн Ермітаж, Зої Перрі, Ленс Барбер, Джим Парсонс, Энні Поттс, Рекс Лінн, Браян Степанек, Валері Махаффей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress