Співробітники величезної корпорації давно забули про такі поняття як «душа» і «людяність». Єдине, що кожен день має сенс для простих громадян це бажання заробити величезну кількість грошей на особисті потреби. Управляє станом справ тиранічний хлопець на ім’я Крістіан Девілль, в підпорядкуванні якого знаходяться рядові менеджери по роботі з клієнтами Джейк і Метт. Кожен день діти звикли до жахливого поводження з боку начальника і тому навіть не звертають уваги на деякі жахливі дрібниці, просто виконуючи свої прямі обов’язки.

З Джоном і Кейт робота постійно перетворюється в самий справжнє пекло, і ніхто не бажає усвідомлювати, як саме підлабузники встигають справлятися з власними обов’язками. Опиняючись у ряді складних і непередбачуваних ситуацій, дуже важко розуміти, як хлопці щоразу знаходять вихід і залишаються хорошими в очах начальства, так і бажає зайнятися питанням звільнення даних громадян, необхідно лише найменший привід для цього.

Історія двох звичайних хлопців під керівництвом сильного духом людини здається сущою забавою в порівнянні з постійними виникаючими труднощами в історії Кейт і Джона. Серіал Монстри корпорації 2 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Пет Бішоп
В ролях: Метт Інгбретсон, Джейк Вайсманом, Ленс Реддік, Адам Ластик, Енн Дудек, Анна Акана, Берон Он, Барбара Грей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress