Спеціальному підрозділу морської поліції доручено займатися справами, що стосуються ВМФ США. Керує спец відділом суперагент Гіббс, завдання якого полягає в розслідуванні скоєних в море злочинів. Складність роботи полягає в тому, що їм доводиться стикатися з досвідченими військовими, замішаними в кримінальних справах. Такі злочини ретельно готуються, відрізняються особливою жорстокістю і розкрити їх вкрай складно. Часто ситуації стають непередбачуваними і заводять в глухий кут навіть професіоналів. В команду Гіббса входять видатні детективи. Еббі Скьюто − неперевершений фахівець у судовій медицині. Тімоті − геніальний хакер.

Колишній поліцейський Ентоні став кращим агентом, що працює під прикриттям. Співробітники поліції працюють над заплутаними справами, пов’язаними з морськими піхотинцями і членами їх сімей. Одне з розслідувань пов’язане з виявленим на кладовищі трупом лейтенанта ВМФ і призводить до справи десятирічної давності. Інший злочин розкривається завдяки тонкій ниточці, знайденої в руці вбитого сержанта на поле для гольфу. Гіббс починає власне розслідування після заяви засудженого злочинця про помилку NCIS, який звинуватив його у вбивстві. Серіал Морська поліція: Спецвідділ 16 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Арешт міжнародного торговця зброєю, захист конгресмена, робота під прикриттям в банді наркоторговців − ці і багато інші справи підлягають ретельному розслідуванню досвідчених морських сищиків.

Режисер: Денніс Сміт, Тоні Уормбі, Терренс О’Хара
Актори: Полі Перретт, Коте де Пабло, Марк Хермон, Рокі Керролл, Шон Мюррей, Емілі Уікершем, Майкл Уетерлі, Лорен Холлі, Девід МакКаллум, Брайан Дітце

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress