загрузка...


Молода відьмочка Сабріна в процесі дорослішання. Вона намагається розібратися в собі і знайти свій шлях. У дівчини подвійна суть: наполовину чаклунка, наполовину звичайна людина. Це трохи заважає їй зрозуміти себе. Перед напівкровкою вибір: жити життям звичайної середньої людини або увійти назавжди в світ магії і чарівництва. Метання між крайнощами характеру не сприяють внутрішньої гармонії дорослішає дівчинки. Вона надходить на курси відьом. Водночас, їй подобається звичайне життя, яким живуть смертні однокласниці. Поки дівчина-маг в роздумах свого шляху, сили Зла не дрімають.

Вони приготували відьмочку суворі випробування. Тепер їй доведеться швидко дорослішати, адже рідним загрожує серйозна небезпека. Та й сама головна героїня теж під прицілом Темного Світу. Страх спочатку сковує дівчину по руках і ногах, вона всього боїться і побоюється. Потім їй набридає жити в очікуванні смерті і вона приймає рішення почати діяти першої. Серіал Моторошні пригоди Сабріни 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Як виявилося, все в її руках. І тепер вона готова протистояти світу мертвих заради порятунку свого майбутнього і життя родичів. Попереду Сабріну очікують незвичайні пригоди і шлях, в кінці якого вона нарешті знайде себе.

Режисер: Роб Шейденгланц, Меггі Кілі, Лі Толанд Крігер
Актори: Кирнан Шипка, Росс Лінч, Люсі Девіс, Chance Perdomo, Мішель Гомес, Жасмин Сабіно, Таті Габріель, Річард Койл, Міранда Отто, Бронсон Пиншо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress