Життя шістнадцятирічної Сабріни наповнена неймовірними пригодами, які не доступні розумінню звичайних людей. Доля дівчинки складалася незвичайним чином з моменту народження, оскільки їй довелося успадкувати магічні здібності від рідного батька. Батько потомственим був чаклуном, що володіє секретами справжньої магії. Він одружився на звичайній жінці, що стала матір’ю спадкоємиці, тому дівчинка-чаклунка вважається напівкровкою серед чистокровних магів. Саме цей факт деякий відбиток накладає на самовизначенні юної особи при виборі подальшого життєвого шляху. Перед прийняттям клятви, виголошуваної під час магічного ритуалу, вона повинна зробити остаточний вибір ким хоче залишатися.

Після проголошення клятвеної мови повернутися до існування простої людини не вийде. Прийняти таке рішення дуже складно, оскільки обидві сторони величезна кількість мають позитивних моментів, від яких не хочеться відмовлятися безповоротно. Серіал Моторошні пригоди Сабріни 2 сезон (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Якщо вона приєднається до прихильників темних сил, то буде наділена містичними здібностями, що дозволяють з легкістю досягати бажаного. Але тоді вона позбудеться людських якостей, включаючи можливості знайти любов.

Режисер: Роб Шейденгланц, Меггі Кілі, Лі Толанд Крігер
Актори: Кирнан Шипка, Росс Лінч, Люсі Девіс, Чэнс Пердомо, Мішель Гомес, Жасмин Сабіно, Таті Габріель, Аделін Рудольф, Міранда Отто, Ебігейл Ф. Коуен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress