Серіал Моя геніальна подруга 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Літня жінка отримує тривожний дзвінок. Співрозмовник заявляє про те, що не може відшукати свою матір – її давню подругу. Але вона не поспішає вирушати на пошуки, зручно розташовує в кріслі і поринає у спогади про дитинство. Поруч знаходиться забруднена дівчина, одягнена в одяг з давно минулих років. Вона є своєрідним примарою розчинилася дружби. У середині 19го століття Неаполь був не найспокійнішим місцем на цій планеті. Тут панувала злидні, що перетворила місто в сіре, брудне і запорошене місце, з запанувала жорстокістю. Діти кинуті батьками і поневіряються по похмурих вуличках в пошуках цікавих занять.

Дівчата не впадають у відчай і намагаються зберегти своє обличчя навіть в оточенні бідності і розрухи. Незважаючи на те, що подружки гуляють лише в кількох районах, вони бачать перед собою ціле королівство, сповнене чудовиськами і принцами. У батьків немає належних можливостей для відправки своїх чад в середню школу. Вони беруть долю у власні руки і борються за гідне місце в житті. Серіал Моя геніальна подруга 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але до чого призведе ця постійна боротьба, що змушує пристосуватися до стрімко мінливих умов. Тільки удавання дозволяє вижити в світі, де правда знаходиться під суворою забороною.

Режисер: Саверіо Костанцо
Актори: Еліза дель Дженні, Маргеріта Маццукко, Елізабетта Де Пало, Людовика Насті, Гая Джірачі, Дора Романо, Томмазо Руша, Дженнаро Де Стефано


загрузка...