Серіал Моє чуже життя всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історія про двох молодих людей, які люблять один одного і збираються одружитися. Але як це буває батько дівчини проти така союзу. На додачу до цього дівчина дізнається, що у неї буде дитина від коханої, і ця новина приводить її в жах. Але зібравшись з силами Хасрет йде на відчайдушний крок — народжує дитину. Хлопчика назвали Бахар. Після народження його відправили у провінцію, де він всі ці роки і ріс. Коли хлопчикові виповнилося 12 років він ухвалює рішення що б це йому не стояло відшукати своїх рідних батьків.

Він ще не знає, що є єдиним спадкоємцем величезного багатства, яке незабаром кардинально змінить його життя… Мало знайдеться турецьких серіалів, які можуть посперечатися з захоплюючим сюжетом турецького серіалу Це моє життя. Серіал O Hayat Benim виявився найпопулярнішим і рейтинговим серед новинок турецьких серіалів. Головний герої багатьом шанувальникам турецьких серіалів стали як рідні, а Эфсун, здається, ненавидить кожен, хто хоч раз подивився турецький серіал Це моє життя. Серіал Моє чуже життя всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Бідолаха Бахар від народження сирота, але на її долю випало стільки випробувань, що такий витримає не кожна дівчина. але тільки сильна духом Бахар зможе подолати все і відвоювати коханої у підступної Эфсун.

Режисер: Мерві Гиргин
В ролях: Керемджем Дурук, Аху Сунгур, Джерен Морі, Селену Сейвен, Езги Есароглу, Керемсем, Сінан Албайрак, Морів та ін.


загрузка...