Серіал Мрії 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


В простому робочому кварталі, немає можливості для того, щоб відкрито заявляти про власних потребах. Та й які можуть бути бажання у звичайного роботяги, який відпрацювавши важку зміну в шахті повертається додому, заглянувши по дорозі в улюблений бар. Тільки напитися так скоріше повернутися в теплу постіль. Ну і помахати кулаками по можливості. В сім’ї Эллиотов, як раз в пошані подібний вид спорту. І батько, і старший син Тоні непогано боксують. Обидва вони старанно залучають до цього заняття молодшого з чоловіків Біллі, навіть не підозрюючи, наскільки йому самому не хочеться займатися подібним.

Насправді, підліток всерйоз захоплюється балетом. Він із захватом спостерігає за тим, як виконують різноманітні па великі танцюристи і потай сподівається, що коли-небудь зможуть виступити на великій сцені. Одного разу, його пристрасть стає надбанням гласності. Чоловіки насміхаються над батьком хлопчаки, а сам чоловік закипає і в кінцевому рахунку виходить з себе. Він ставить перед сином ультиматум, який повністю виключає його заняття танцями.

Але ніщо не в силах стримати його пристрасть. До того ж, незабаром він знаходить підтримку в особі суворої і гострої на язик вчительки. Це якраз те, чого так бракувало хлопчині. Серіал Мрії 1 сезон 2018 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Метт Ерл Біслі, Жауме Кольет-Серра, Кеннет Фінк
Актори: Сара Шахі, Денніс Хейсбёрт, Кетрін Морріс, Сендхіл Рамамурті, Джессіка Лу, Джон Флетчер, Гарі Краус, Саша Комперія, Тиша Френч, Олівія Агілар


загрузка...