Четвірка легендарних черепашок-ніндзя і їх мудрий наставник Сплінтер готові порадувати своїх шанувальників новими пригодами. На цей раз глядачів чекає ще більш динамічний сюжет і барвиста графіка. Та й самі герої стали помітно розумніші, далекоглядніший і кмітливіший. Допомагати їм у їхній нелегкій справі все також буде прекрасна журналістка Ейпріл, яку друзі колись врятували від жахливих роботів-мишей, поплічників доктора Стокмана. З тих пір дівчина стала черепашкам справжнім бойовим товаришем. Трохи згодом до компанії приєднався Кейсі Джонс, якого всі називають Нічний месник.

Одного разу лиходії зруйнували магазин його батька і тепер у Кейсі з хлопцями одна мета – боротьба зі злочинністю. У продовженні історії наші герої опиняються втягнутими в боротьбу між двома інопланетними расами. У нових серіях їм належить не тільки захищати рідне місто, але і відправитися в космічний простір. А тут ще могутній воїн Драко, одного разу програв битву Сплінтеру, вирішив помститися старому і відправив його і черепашок-ніндзя у різні світи. Щоб врятувати вчителя хлопцям доведеться побувати і в минулому, і в майбутньому, ну і звичайно відправитися в кібер-простір, адже саме там знаходиться Сплінтер.

Але чи вистачить у них сил і вправності для наведення порядку не лише в Нью-Йорку, а й для запобігання руйнування Всесвіту? Серіал Мутанти черепашки ніндзя. Нові пригоди! 1-7 сезон (2003) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Рой Бурдін, Чак Паттон
В ролях: Майкл Синтерниклаас, Уейн Грейсон, Грегорі Аббей, Сем Ригел, Даррен Данстэн, Марк Томпсон, Вероніка Тейлор, Шон Шеммель, Девід Зен Манслі, Скотт Рэйоу

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress