загрузка...


Багато мрійники приїжджають в це місце, щоб втілити свою мрію в життя, досягти слави і популярності. Нешвілл, — його називають музичним містом, в ньому живе кантрі і всі схиблені на музиці. Сюжет серіалу обертається навколо групи молодих людей, які сподіваються підкорити шоу-бізнес. Рейчел і Кері чотири роки тому приїхали з Лос-Анджелеса, слідуючи за його мрією стати відомим музикантом. У них є маленький син, яким в основному займає Рейчел, поки її чоловік пропадає на гастролях. Її найкраща подруга Джессіка все ще не залишає надії зустріти відповідного хлопця, але поки так і не знайшла його.

Джексон народився і виріс в Нешвіллі, і все ще намагається знайти свій шлях. Аліса володіє неймовірно сильним голосом, і вона сповнена рішучості прославитися. Брайан, приголомшливий барабанщик, для нього понад усе музика. Всі вони сподіваються, що коли-небудь зловлять удачу, підпишуть вигідні контракти, стануть популярними і знаменитими. Дівчина добре співає, маючи дзвінкий, сильний голос. Ще один приятель з їхньої компанії, Джексон, уродженець Нешвілла. Але це зовсім не означає, що йому музична кар’єра дається дуже легко. Серіал Музичне місто 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Сама Рейчел, підтримуючи у всьому чоловіка і переставши реалізовуватися в професійному плані, відчуває якусь втрату. Тим більше їй іноді буває важко переживати тривалу розлуку з гастролюючим чоловіком.

Режисер: Адам ДиВелло
Актори: Bryant Lowry, David Myhre, Кара Конноллі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress