Музичний бізнес завжди притягував людей, яким подобається музика. Не важливо люблять вони грати, співати або ж просто вона їм подобається настільки, що вони хочуть пов’язати своє життя з нею. Це призводить до того, що люди починають думати про те, як стати частиною всього цього. Однак успіху в цій справі домогтися зовсім не просто і багатьом доводиться зіткнутися з безліччю труднощів на їх шляху. У головних героїв були такі ж прагнення, вони дуже хотіли зробити все, щоб домогтися успіху і показати всьому світу на що вони здатні. У них було неймовірне бажання ділитися з усіма своїм талантом.

Це призводить до того, що тепер вони вирішують знятися у напівдокументальному проекті і розповісти про всі свої успіхи, про те, як непросто було досягти всього, що у них є, і на цьому вони зупинятися навіть і не думають. Вони хочуть і далі підкорювати все нові вершини і досягати поставлених цілей. Хлопці ще не знають, з чим їм доведеться зіткнутися, які труднощі їх чекатимуть і який шанс у них отримати все, що вони хочуть.

Але вони вірять, що своїм успіхом і своєю історією дозволять багатьом переглянути своє ставлення до життя і постаратися домогтися того, про що вони так мріяли. Серіал Музичне місто 2 сезон (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Адам ДиВелло
Актори: Bryant Lowry, David Myhre, Кара Конноллі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress