Серіал На Чесапікських берегах 1,2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мік є архітектором і обожнює все, що може його надихнути. Чоловік зміг добитися відмінних результатів і завжди легко справлявся з поточними замовленнями. Він працює кожен день і намагається всіма силами догодити клієнтам, а також, начальству. Мік мріє побудувати ціле село на узбережжі затоки. Ці території є власністю його рідних і тепер, він хоче їх використовувати. У другому сезоні головний герой отримує хороший шанс возз’єднатися зі своїм сімейством. Ще деякий час тому він розлучився з дружиною і залишився жити з дітьми. Тепер він хоче віддати їх матері, так як, її поради теж важливі для підростаючого покоління.

Адже хлопці вже не маленькі, а це значить, що виховувати їх треба по-іншому, і потрібен особливий підхід. Але все відбувається не так, як хочеться Міку і виникає багато обставин, які перешкоджають його планам. Він змушений поспішити і прийняти важливе життєве рішення. Діти хочуть повернутися в рідний будинок і жити повноцінною сім’єю. Серіал На Чесапікських берегах 1,2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Для цього, вони готові зробити сміливий крок і зблизитися. Спочатку все йде добре, але потім, ситуація змінюється і відносини починають руйнуватися. Що ж відбувається насправді і чи зможе сімейство знову жити разом…?

Режисер: Мартін Вуд, Енн Вілер, Пітер ДеЛуіс
Актори: Джессі Меткалф, Меган Орі, Барбара Нивен, Дайан Ледд, Тріт Вільямс, Лейсі Дж Мейл, Емілі Уллерап, Брендан Пенні, Ендрю Френсіс, Бріттні Ірвін


загрузка...