загрузка...


Це історія підлітків живуть в одному з районів Лос-Анджелеса. Ці хлопці займаються всім тим, чим і повинні займатися люди їх віку. Їх існування складається з двох сфер діяльності-навчання та дозвілля. Молоді люди вчаться в середній школі, вони заводять знайомства, дружать, сваряться і закохуються. У вільний від занять час вони люблять відпочити в компанії старих друзів з якими завжди знаходять способи для розваг. Як і більшість однолітків вони дізнаються навколишній світ, дуже часто роблять помилки, які за всіма правилами повинні стає уроком.

Головні герої тільки пізнають «смак» самостійності і це загрожує різного роду небезпеками. Хлопці і дівчата шукають своє місце в цьому неспокійному світі вони хочуть розібратися в собі, зрозуміти що їм потрібно і в якому напрямку їм слід рухатися. Їх побут і повсякденне життя-це низка нових відкриттів, емоцій, досвіду і переживань.

Їм належить багато чого дізнатися, пройти життєві труднощі, набратися сил, встати на ноги, перш ніж вони зможуть вступити у доросле самостійне дорогу. Серіал На районі 1 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Стівен К. Цутида, Райан Шираки
Актори: Сьєрра Капрі, Джейсон Дженао, Бретт Грей, Дієго Тіноко, Ронні Хоук

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress