загрузка...


Серіал «На самій межі» познайомить з успішною співробітницею фірми Анною. У неї в особистому житті все складається на вищому рівні. Вдома повернення жінки чекає люблячий чоловік і донечка. Настає момент, коли Аня разом з найкращою подругою поспішає на важливу зустріч. Виїхала назустріч різко машина створює ДТП. Після автокатастрофи в живих залишається тільки героїня, а подружка з водієм авто гинуть на місці. Винуватець навіть не зупиняється, але Аня запам’ятовує його номери і негайно дзвонить в поліцію. Чоловік насправді поспішав доставити кров до лікарні для своєї сестри.

За пару метрів до медичного закладу підозрюваного в ДТП затримують. Він не встигає доставити контейнер для операції і родичка вмирає. Не припиняючи дивитися серіал «На грані» онлайн, вийде переконатися, що в залі засідання підсудний негативно висловлюється в бік Анни і обіцяє, що знайде спосіб помститися. Цей час стає складним для успішної особистості, але заради сім’ї вона намагається з усім впоратися.

Проходить кілька років, героїня забуває про все, але почалася темна смуга неприємностей змушує жінку пригадати побажання давнього ворога і подумати, що все це його рук справа. Серіал На самій межі (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Андрій Іванов
В ролях: Ганна Ліванова, Артем Алексєєв, Катерина Варченко, Мельник Єфросинія

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress