загрузка...


Життя молодої жінки сюжету «На самій межі», можна вважати повністю відбулася. Співробітницю престижної процвітаючої фірми чекають з нетерпінням люблячі рідні люди, чоловік з донечкою, щодня радіючи вечірній зустрічі. Одного разу таке безхмарне щасливе існування перериває ДТП, в якому виявляється героїня, що поспішає з колегою на підписання важливої документації. Водій і напарниця гинуть, Аня залишається живою, причому встигає запам’ятати номери врізався і не зупиненого автомобіля. Вибравшись з металевих руїн, дамочка повідомляє поліції про недбалість водія, який втік з місця злочину.

Швидка мобілізація органів правопорядку і моторність полісменів, які знають номер порушника, дозволяють швидко затримати злочинця, яким виявляється чоловік, що поспішає доставити кров сестрі. Затримання призводить до смерті пацієнтки, яка не отримала вчасно переливання крові, жінка вмирає, А Анна наживає собі смертельного ворога. Чоловік, який втратив близьку родичку навіть на суді в присутності багатьох свідків, клянеться помститися за смерть сестрички. Серіал На самій межі всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Подібне відчайдушне вигук підсудного арештанта, застрягне в свідомості колись благополучної особистості, після втратила спокій, але намагається впорається з неприємними терзаннями, не задіявши допомогу сімейства.

Режисер: Андрій Іванов
В ролях: Ганна Ліванова, Артем Алексєєв, Катерина Варченко, Мельник Єфросинія

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress