Футбол-найвідоміша і поширена гра по всьому світу. Практично кожна людина хоча б раз у житті грав або дивився футбол. В центрі уваги знаходиться футбольна команда родом з невеликого норвезького містечка. Кожен день хлопці виснажливо тренуються, щоб домогтися хоч якогось позитивного результату. Зовсім скоро їм належить взяти участь в найважливішому для них турнірі. Вони починають щоденні багатогодинні тренування, щоб нарешті прославити своє місто. Гра буде проходити на рідній землі, що може допомогти команді здобути довгоочікувану перемогу. Місцеві жителі чекають цей момент, коли зможуть по праву привітати всіх спортсменів з цією перемогою.

За тиждень до турніру відбувається несподівана подія, яка може стати причиною поразки команди. Справа в тому, що з деяких причин з команди йде тренер, який до цього моменту вкладав у спортсменів весь свій час і сили. Він готував їх до найважливішого турніру, але тепер ця людина просто йде з їх життя. Тепер перед головним героями постає головне завдання – якомога швидше знайти нового тренера, який зміг би привести їх до перемоги. Серіал На своєму полі 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Цією людиною стає Олена Міккельсен. Звичайно ж, жінці дуже важко впоратися з усім тиском з боку конкурентів та інших зацікавлених людей, але вона має намір привести команду до довгоочікуваної перемоги!

Режисер: Арілд Андресен, Інгвілд Све Фликк
Актори: Ені Даль Торп, Свейн Роджер Карлсен, Івен Вестерхус, Рольф Крістіан Ларсен, Юлія Баха-Віїг, Б’ярте Хьелмеланд

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress