Багато що довелося пережити братам Діну і Сему вінчестер. Вони побували в Раю, Аду і навіть в напівміфічному Чистилище, знайомі з такими істотами, про які не знають навіть бувалі мисливці за нечистю, а пригод вистачить на сотню і ще одне життя. Як то кажуть, буде що внукам розповісти, якщо головні герої виберуться з пригод. які їм ще уготовано пережити.

Зовсім недавно Вінчестери змогли втихомирити саму Тьму — найдавніше зло, яке завдяки друку Каїна вирвалося на свободу і найбільше мріяло поглинути весь світ, обрушити на нього морок і посіяти смерть. Однак брати не дали їй це зробити, і зараз «розгрібають завали» після перебування Темряви на Землі. Люцифер завдяки давнім злу вирвався зі свого ув’язнення і зараз живе на волі. Кроулі ж, що втратив через це влада в Аду, збирається повернути колишню велич. Однак Діна все це хвилює набагато менше, бо невідомі викрали його молодшого брата і тримають невідомо де. Серіал Надприродне 12 сезон (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Цими невідомими виявляються британські мисливці, довгий час байдуже стежать за діяльністю Вінчестерів і все більше засвідчуються, що брати — головна загроза миру. Може, це дійсно так, ось тільки нове зло не дає часу на роздуми.

Режисер: Філіп Сгріккіа, Роберт Сінгер, Кім Меннерс
В ролях: Джаред Падалекі, Дженсен Еклс, Женев’єв Падалекі, Джеймс Патрік Стюарт, Саманта Ферріс, Марк Пеллегріно, Кеті Кессіді, Джим Бівер

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress