Кілька тижнів тому в житті головних дійових осіб, Діна і Сема, захисників світу людей, відбулися чергові зміни. Несподівано до них повернулася мати, Мері, єдиний їхній родич, який зумів залишитися в живих після всіх подій, що сталися з їх родиною. Однак, щастя було недовгим. Все почалося з британських Хранителів, яких головні герої успішно побороли. У них вони виявили фотографії Люцифера, що означало його звільнення від пут, в які демона заковала Ровена. Незабаром вони дізнаються про причину повернення колишнього короля Ада в наш світ. Тут знаходиться дівчина, під чиїм серцем росте його дитя, що має могутні демонські сили.

На захист дівчини першим встав Кас, так як малюк «показав» йому майбутнє, що зуміло вразити героя. За той час поки він прожив з героїнею ангел усвідомив, що у настільки добру людину не може народитися злий дитина. Але чи правий він був? У момент пологів Кас, Дін, Сем, Кроулі і їх мати доклали всі зусилля, щоб не підпустити Люцифера до дитини і його матері і забрати собі на виховання. Серіал Надприродне 14 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Підсумком стала смерть ангела і пропажа Мері, що залишилася в пастки в лиходієм. Тепер Дін і Сем залишилися одні з дитиною демона, якого необхідно оберігати і виховувати…

Режисер: Філіп Сгріккіа, Роберт Сінгер, Кім Меннерс
Актори: Джаред Падалекі, Дженсен Еклс, Женев’єв Падалекі, Джеймс Патрік Стюарт, Саманта Ферріс, Марк Пеллегріно

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress