Серіал Нагодуй звіра 1 сезон (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Томмі молодий хлопець, який колись працював сомельє. У його житті сталася велика трагедія, померла кохана дружина і після цього він перетворився в самого цього алкоголіка. У нього залишився син по імені Ти Джей, хлопцеві було всього десять років і тепер про нього повинен був піклуватися Томмі. Настає момент, коли чоловік розуміє, що далі жити так не має і вирішує відкрити власний ресторан в надії так хоч трохи відволіктися від свого горя. У Томмі був вірний товариш на ім’я Діон, який нещодавно повернувся з місць не настільки віддалених. Хлопець був кухарем і навіть у в’язниці кожен раз дивував охоронців своїми кулінарними шедеврами.

Крім того, що у Діона було кримінальне минуле за плечима, так він ще й заборгував місцевим бандитам. Як тільки їм стало відомо про те, що він вийшов на свободу, то вони відразу з’явилися в житті Діона. Сам же колишній зек планував відкрити свій ресторан і таким чином зміг би розрахуватися зі своїми боргами. Але найбільше йому хотілося виконати свою давню мрію і стати самим кращим шеф-кухарем в Нью-Йорку. Коли герої кінострічки приступили до відкриття власного бізнесу, то навіть не уявляли, з чим їм доведеться зіткнутися.

На шляху починають вставати не тільки дрібні бандити, але й навіть корумповані чиновники. А потім ще і з’являються люди з мафії, які також мають намір урвати свою частку. Серіал Нагодуй звіра 1 сезон 2016 дивитися в хорошій якості.

Режисер: Деніел Эттиэс, Стів Шілл, Джон С. Бейрд
В ролях: Девід Швіммер, Джим Стерджесс, Івен Леоне, Демостенс Крисан, Муса Крэйиш, Вікі Уэйрхайм, Mahaleia Gray, Девід Патрік Келлі, Джеффрі Кантор, Meghan Chang


загрузка...