загрузка...


Виходячи заміж, Мона сподівалася на вічну ідилію і безхмарне райдужне життя. Її чоловік Гаррі швидко зробив чисту кар’єру від звичайного клерка, що працює в установі при Лондонському парламенті, до видного і серйозного політика. У подружжя з’явився значний рахунок в банку, великий, красивий будинок і пильну увагу публіки і ЗМІ. Віддана дружина неймовірно горда своїм чоловіком, намагається підтримувати йому порадами. Однак її сім’ї не до вподоби нинішнє становище. Родичі втомилися від розпитувань преси, що стежить за кожним кроком, компрометуючих фотографій в таблоїдах, неможливості розслабитися.

Незабаром трапляється жахлива трагедія: брата дівчини вбивають. Сполохані журналісти моментально націлюють мікрофони і об’єктиви на дружину діяча. Сховатися від всюдисущих, нахабних папараці ніде, вони здатні пролізти в будь-яку дірку. Мало того, сімейні відносини Мони тріскаються. Батько звинувачує її в загибелі сина, напираючи на запаморочливий зліт містера Харкора, вимагає розлучитися і залишити його. Засмучена смертю рідної людини, панянка всіляко згладжує виникаючі конфлікти. Серіал Найближчі родичі 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Але міцний зв’язок розірваний, родички вже почали показувати справжні обличчя. А поліція, яка шукає вбивцю, лише посилює те, що відбувається і допомагає скинути маски з учасників подій.

Режисер: Джастін Чадвік, Джеймі Чайлдс
В ролях: Арчі Панджабі, Джек Девенпорт, Шабана Азмі, Навин Чоудхрі, Фарзана Дуа Элахе, Viveik Kalra, Mawaan Rizwan, Kiran Sonia Sawar, Клер Скіннер, Shanti Deen-Ellis

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress