Гліб — самодостатній молодий бізнесмен, який проклав шлях до успіху власними силами. Поруч з ним незамінний і старанний помічник Ніна, яка закохана в свого боса, але без відповіді. Міла — молода дівчина нашого підприємця. Справа йде до весілля, Гліб впевнений, що любить свою наречену. Для Ніни ситуація стає просто нестерпною — її любов залишається непоміченою, суперниця веде коханого. Але випадок може внести корективи в життя героїв серіалу найкращий чоловік, Міла була запідозрена в зраді. Ніна стоїть перед вибором-відкрити правду і роздобути молоду людину або змовчати, не руйнуючи майбутнього весілля, як бути… Свою любов до начальника Ніна ретельно приховувала.

Хоча їй важко було все це тримати в душі. Тим більше її поїзд давно пішов. У Гліба незабаром намічалося весілля. Але пізніше з’ясовується, що Наречена обманювала його. Насправді вона давно вже мала чоловіка, а хлопець їй був потрібен в корисливих цілях. Дізнавшись про брехню нареченої наречений впав у відчай. Йому потрібно було кому-небудь виговоритися. Героїня, як могла його намагалася втішити. У спілкуванні між ними Дружній зв’язок переростає в щось більше. Серіал Найкращий чоловік 1-8 серія (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

А через деякий час Гліб просить вийти її заміж за нього. Схоже мрія Ніни стала збуватися. Але в цей час приходить колишня наречена з немовлям на руках, яка повідомляє , що дитина їх спільна з шефом героїні.

Режисер: Сергій Толкушкін
В ролях: Олексій Яровенко, Олена Шилова, Ксенія Мішина, Дмитро Тубольцев, Ірина Мак, Микола Боклан, Марія Хомутова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress