Головний персонаж не розраховував на допомогу інших людей, а сам домагався в житті значних результатів. У серіалі «Найкращий чоловік» ця людина впевнено будує щасливе життя. Наступним етапом для успішної особистості стане одруження. Хлопець зустрічається з чарівною панянкою, відчуваючи щирі почуття до милі. Юнак не сумнівається у вдалому шлюбі на довгі роки. Після покупки кільця, персонаж вирішив порадитися з найкращою подругою і колегою Ніною. Радість за приятеля затьмарює нерозділене кохання до начальника, але про свої почуття вона воліє мовчати.

Закоханій жінці дуже важко приховувати справжнє ставлення за маскою доброзичливості. Визнання може назавжди відштовхнути коханого чоловіка. Ситуація ускладнилася, коли в один із днів героїня спостерігала непривабливу картину. Дамочка на власні очі бачила, як майбутня дружина приятеля цілується з незнайомим чоловіком. Серіал Найкращий чоловік всі серії (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Парочка добре проводить час і не збирається зупинятися. Така поведінка засмутила Ніну і подарувала їй деяку надію. Вона вирішила все розповісти босові, щоб той не допустив найбільшої помилки. Як сприйме неприємні новини Гліба? Чи повірить у них?

Режисер: Сергій Толкушкін
В ролях: Олексій Яровенко, Олена Шилова, Ксенія Мішина, Дмитро Тубольцев, Ірина Мак, Микола Боклан, Марія Хомутова, Павло Тупиків

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress