Джакарта без сумнівів великий і густонаселений місто, повний різних людей. Ось тільки все це далеко від істини і насправді в цьому місці живуть створення куди більш незвичайні. Вся справа полягає в тому, що місто це живе подвійне життя. Там є якийсь паралельний світ, що став притулком для міфічних створінь. Так звані Демиты, здатні приймати людський вигляд, за рахунок чого власне і ховалися серед людей, сотні років. Благо серед людей, у них були союзники, що допомагають своїм могутністю, тримаються в тіні. Незабаром, вся ситуація зміниться адже підступає легендарний і особливий для всіх день, під назвою дар.

Цей день, змінить всю ситуацію і світ, прихований у віках, стане доступний для всіх простих смертних людей. Напередодні цього самого дня і з’явилася молода дівчина на ім’я Сара, яка живе стараннями свого художньо майстерності. Їй далеко до всіх розборок між світами, змов і насильства. Ось тільки саме їй не пощастило опинитися в самому епіцентрі подій, що обертаються навколо знаменної дати. Серіал Напівміри 2 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Як виявиться не Дарма Сара виявилася під ударом, адже вона навіть не підозрює про те, що повинна зробити. Її доля одним фактом свого існування, поставить мир між реальностями під загрозу.

Режисер: Джоко Анвар, Екачаі Уекронгтам
Актори: Арифин Путра, Reza Rahadian, Алекс Аббад, Salvita Decorte, Nathan Hartono, Бронт Паларэ, Aimee Saras

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress