У двадцять першому столітті мексиканські наркобарони вихопили пальму першості з рук полеглих колумбійських донів і перетворили свою країну в головне джерело світового наркотрафіку. І заодно присвоїли Мексиці сумнівний титул однієї з найнебезпечніших держав на планеті. З перших рук про це знають творці «Narco Mexico»: на підготовчому етапі роботи над кримінальною драмою команда телесеріалу втратила людину, що займалася вивченням знімальних локацій-Карлос Порталь був убитий, його вбивця зник з місця злочину і досі не знайдений.

Колумбія Пабло Ескобара, Калі і Медельїнського картелю була страшним місцем, проте Гвадалахара не поступається в лютій жорстокості і кровожерливості. Досить поглянути на історію Мігеля Анхеля Гальярдо, який проклав шлях сучасним наркобаронам. Початок 1980-х. дрібні дилери і середні наркоторговці працюють поодинці, розрізнено і незалежно. Кожен сам собі бос, начальник і Господь Бог, поки на голову не звалиться настирливі місцеві копи або безпардонні представники американського агентства по боротьбі з наркотиками. Серіал Нарко: Мексика 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Поки не заревели поліцейські сирени, слід швидше позбавлятися від товару, хапати гроші і бігти з усіх ніг. Так бариги та існували за принципом «то густо, то пусто», лавіруючи між двома сусідніми країнами та правоохоронними системами.

Режисер: Карло Бернард, Даг Міро
Актори: Алісса Діас, Дієго Луна, Майкл Пенья, Тереса Руїс, Кларк Фріман, Марк Кубр, Андрес Альмейда

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress